Wynajem podnośnika koszowego - Warszawa

Oferujemy Państwu wynajem podnośnika koszowego z obsługą operatorską 18 m – zwyżka marki Bizzocchi na samochodzie Nissan do 3,5 t.
Usługę realizujemy na terenie Warszawy, miast ościennych i okolic.

Ponadto wykonujemy pełny zakres robót wysokościowych z zakresu obsługi reklamy, malowania czy mycia elewacji i okien, prac elektrycznych, energetycznych, robót dekarskich czy pielęgnacji zieleni.

Posiadamy kilkunastoletnią praktykę w zakresie wynajmu i obsługi podnośników koszowych jak również w realizacji usług na wysokościach.

Zapraszamy do korzystania z usług.

Działamy na terenie Warszawy i okolic

Koszt wynajmu podnośnika

Od 100,00 pln netto / 1 rbh - dotyczy wyłącznie zleceń kilkudniowych.Standardowy minimalny koszt wynajmu podnośnika z obsługą to 480,00 pln netto + VAT – zakres obejmuje wynajem do 3 godzin pracy na miejscu z wliczonym dojazdem.

Promocyjny minimalny koszt wynajmu z obsługą to 350,00 pln netto + VAT - zakres obejmuje wynajem do 1 godziny pracy na miejscu z wliczonym dojazdem.

Koszt każdej kolejnej godziny wynosi 120,00 pln netto + VAT za 1 rbh - rozliczeniu podlega każde rozpoczęte 0,5 h jako minimum.

Sobota:

Opłata promocyjna do 1 rbh z dojazdem 400,00 pln netto, opłata minimalna standardowa do 3 rbh z dojazdem 520 pln netto, każda następna rbh po 130 pln netto.

Niedziela i inne św. :

Opłata promocyjna do 1 rbh z dojazdem 450,00 pln netto, opłata minimalna standardowa do 3 rbh z dojazdem 600 pln netto, każda następna rbh po 150 pln netto.

Dojazd ponadstandardowy uzgadniany jest indywidualnie.

Usługi