Wynajem podnośnika koszowego - Pruszków

Oferujemy wynajem podnośnika koszowego marki Bizocchi 18 m – wynajem z obsługą operatorską.

Zapraszamy do współpracy przy realizacji wszelkich prac na wysokości tak na obiektach prywatnych jak i przemysłowych, tak licznie zlokalizowanych na terenie Pruszkowa.

Przez wiele lat współpracowaliśmy przy realizacji internetu miejskiego, obsłudze reklamy czy pracach z zakresu oświetlenia obiektowego.

Zapraszamy do korzystania z wynajmu podnośnika jak i pełnej realizacji poniższych usług.

Działamy na terenie całego powiatu pruszkowskiego

Koszt wynajmu podnośnika

Od 100,00 pln netto / 1 rbh - dotyczy wyłącznie zleceń kilkudniowych.Standardowy minimalny koszt wynajmu podnośnika z obsługą to 480,00 pln netto + VAT – zakres obejmuje wynajem do 3 godzin pracy na miejscu z wliczonym dojazdem.

Promocyjny minimalny koszt wynajmu z obsługą to 350,00 pln netto + VAT - zakres obejmuje wynajem do 1 godziny pracy na miejscu z wliczonym dojazdem.

Koszt każdej kolejnej godziny wynosi 120,00 pln netto + VAT za 1 rbh - rozliczeniu podlega każde rozpoczęte 0,5 h jako minimum.

Sobota:

Opłata promocyjna do 1 rbh z dojazdem 400,00 pln netto, opłata minimalna standardowa do 3 rbh z dojazdem 520 pln netto, każda następna rbh po 130 pln netto.

Niedziela i inne św. :

Opłata promocyjna do 1 rbh z dojazdem 450,00 pln netto, opłata minimalna standardowa do 3 rbh z dojazdem 600 pln netto, każda następna rbh po 150 pln netto.

Dojazd ponadstandardowy uzgadniany jest indywidualnie.

Usługi