Wynajem podnośnika koszowego - Nadarzyn

Zapraszamy do korzystania z wynajmu podnośnika koszowego z obsługą operatorską do wysokości roboczej 18 m w miejscowości Nadarzyn i okolicach.

Działamy na terenie Nadarzyna od 2007 roku i od tego czasu zyskaliśmy liczne grono stałych klientów.

Realizujemy szeroki zakres prac na wysokości z zakresu obsługi reklamy, obsługi technicznej obiektów, konserwacji oświetlenia, czy pielęgnacji zieleni.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

 

Działamy na terenie całej gminy Nadarzyn

Koszt wynajmu podnośnika

Od 100,00 pln netto / 1 rbh - dotyczy wyłącznie zleceń kilkudniowych.Standardowy minimalny koszt wynajmu podnośnika z obsługą to 480,00 pln netto + VAT – zakres obejmuje wynajem do 3 godzin pracy na miejscu z wliczonym dojazdem.

Promocyjny minimalny koszt wynajmu z obsługą to 350,00 pln netto + VAT - zakres obejmuje wynajem do 1 godziny pracy na miejscu z wliczonym dojazdem.

Koszt każdej kolejnej godziny wynosi 120,00 pln netto + VAT za 1 rbh - rozliczeniu podlega każde rozpoczęte 0,5 h jako minimum.

Sobota:

Opłata promocyjna do 1 rbh z dojazdem 400,00 pln netto, opłata minimalna standardowa do 3 rbh z dojazdem 520 pln netto, każda następna rbh po 130 pln netto.

Niedziela i inne św. :

Opłata promocyjna do 1 rbh z dojazdem 450,00 pln netto, opłata minimalna standardowa do 3 rbh z dojazdem 600 pln netto, każda następna rbh po 150 pln netto.

Dojazd ponadstandardowy uzgadniany jest indywidualnie.

Usługi